Vykdomi Projektai - Nauji namai
164
page-template-default,page,page-id-164,,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1045

VYKDOMI PROJEKTAI

“Bachmano Žemė”

Naujas gyvenamasis kvartalas šimtmečius menančioje Klaipėdos vietoje, kuris kasdien ryškėja prieš kitus supančius kvartalus. Individualūs namai ir kotedžai iškils čia stovėjusio turtingo ir įtakingo Bachmano dvaro teritorijoje, o jų bendras ansamblis sukurs atskirą jaukų miestelį. Šalia vaizdingo Danės Upės slėnio bus konstruktuotas naujas dviračių ir pasivaikščiojimų takėlis su įspūdingu Danės kraštovaizdžiu.

“Girulių Kopos”

Mūsų naujas gyvenamųjų namų projektas prie pat Baltijos jūros. Projektavimo metu numatyta, kad pro viršutinius kotedžų langus matysis kopos ir jūra.

Privati, rami vieta jūros miško apsuptyje, kurioje galėsite mėgautis medžių ošimu, jūra ir grynu oru. Mūsų vieta siūlo daug pramogų – nuo sporto jūroje iki bėgimo ar važinėjimo dviračiu.

Pradedamos statybos naujame, aukštos kokybės, vientisos architektūros, ilgaamžiškomis medžiagomis statomas namų kvartalas Slengiuose. Tai gyvenamieji A+ energetinės klasės namai su garažais, kuriuose dera aukšta kokybė, jaukumas ir ekonomiškumas.

Investuojame į kokybę ir stengiamės pranokti konkurentus

- UAB ''Gaudesta''